Російських чоловіків в Україну впускатимуть тільки на похорон. Про що ще йшлося на нараді силовиків у президента (+відео)

На час воєнного стану на територію України не пропускатимуть росіян чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

Як інформує «Українська правда», про це було заявлено на нараді з питань посилення обороноздатності України за участю президента.

Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал повідомив, що відомство приведено в перший рівень боєготовності, наряди на кордоні з Росією й анексованим Кримом посилено.

«Обмежено в’їзд іноземців – перш за все, громадян Російської Федерації. Здійснюється непропуск громадян РФ віком від 16 до 60 років, осіб чоловічої статі», – повідомив Петро Цигикал.

Керівник прикордонного відомства уточнив: «У разі виникнення обстановки гуманітарного характеру громадян Російської Федерації, які їдуть, наприклад, на похорон и чи з якоюсь іншою гуманітарною метою, ми пропускаємо».

Своєю чергою Петро Порошенко зажадав посилити в областях, у яких запроваджено воєнний стан, вимоги щодо реєстрації громадян Росії. «Пропозицію прошу внести мені протягом 24 годин», – заявив президент.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/573551596390894/

 

Фото dpsu.gov.ua

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.