Загорівся парламент Південно-Африканської Республіки (+відео)

Спалахнула будівля парламенту в Кейптауні, столиці Південно-Африканської Республіки.

Про це повідомляє AFP.

З Вікіпедії. Кейптаун розташований на південному заході країни в бухті Столова, недалеко від Мису Доброї Надії. Столиця Західної Капської провінції, законодавча столиця ПАР. Входить в міський муніципалітет місто Кейптаун. У Кейптауні розташовані парламент ПАР і багато урядових установ. Кейптаун знаменитий своєю гаванню і близькістю до таких визначних пам’яток, як Столова гора і Кейп-Пойнт. Кейптаун часто називають одним з найкрасивіших міст світу; це найвідвідуваніше туристами місто країни. За результатами опитування, що провів журнал Forbes серед фахівців у 2010 році, Кейптаун потрапив до дванадцятки найкрасивіших міст світу. Згідно з загальнонаціональним переписом 2001 року, населення Кейптауна становить 2,9 млн осіб.

Південно-Африканська Республіка — держава на крайньому півдні Африки. Маючи населення 59 308 690 ПАР посідає 25 місце за чисельністю населення у світі та 5-е в Африці. З площею 1 221 037 км² ПАР є 25 найбільшою країною в світі та 10-ю в Африці. Південна Африка має три призначені столиці: адміністративну — Преторію, судову — Блумфонтейн та законодавчу — Кейптаун. Найбільше місто — Йоганнесбург. Близько 80 % південноафриканців — народи Банту, поділені між різними етнічними групами, які говорять на різних африканських мовах. Решта населення складається з найбільших африканських спільнот європейського, азійського, індійського та змішаного походження.

Південна Африка — країна, що розвивається і посідає 113-те місце в індексі людського розвитку, сьоме місце в Африці. Світовий банк класифікує країну, як новоіндустріалізовану, що має другий за величиною номінальний ВВП в Африці та 33-й за величиною у світі. Країна вважається середньою потугою у міжнародних справах, і має значний регіональний сплив. Країна є членом Великої двадцятки. Однак злочинність, бідність та нерівність залишаються широко розповсюдженими: близько чверті населення є безробітними і живуть на менш ніж 1,25 долара США на день. Конституційна демократія у вигляді парламентської республіки.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.