У США продовжують допомагати українським пораненим бійцям

Учора, 27 січня, у Нью-Йорку, в Українській греко-католицькій церкві святого Юра фонд Revived Soldiers Ukraine разом зі львівським скрипалем-віртуозом Олександром Божиком провели благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів.

Захід у Нью-Йорку є одним з восьми благодійних концертів на підтримку поранених українських військових у США.

«Зараз тур почався з Йонкерса, сьогодні – у Нью-Йорку, наступна п’ятниця – Детройт, субота – Чикаго, неділя – Нью-Джерсі, через тиждень у суботу – Філадельфія, Бостон, і останній концерт у Флориді буде з Павлом Табаковим», – розповіла кореспондентові Укрінформу президентка фонду Ірина Ващук Дісіпіо.

На концерті був присутній ветеран Микола Левко, військовослужбовець Національної гвардії України, який отримав поранення, підірвавшись на міні під час виконання бойового завдання поблизу м. Горлівка. Нині він очікує протезування у США, яке має відбутися вже незабаром.

Усі члени фонду працюють на волонтерських засадах, паралельно з основними роботами. Фонд, який існує з кінця 2015-го року, зібрав близько  60 тисяч доларів 2016-го року, близько 130 тисяч 2017-го, і близько  340 тисяч доларів у 2018 році.

За день благодійності у Нью-Йорку вдалося зібрати майже 10 тисяч доларів.

Фонд Revived Soldiers Ukraine був заснований у США наприкінці 2015-го року.

За цей час вдалося організувати операції та лікування у США 13-ти військовослужбовців із найскладнішими пораненнями, допомогти 58-ми пораненим військовим в Україні. Нещодавно фонд також заснував українську філію, –  інформує 1NEWS.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.