Навіть під час пандемії королева Великобританії зберігає оптимізм

Королева Великобританії Єлизавета II і принц Чарльз продемонстрували співвітчизникам, що, незважаючи на пандемію і жахіття коронавірусу, все одно треба зберігати оптимізм і насолоджуватися красою весняного пробудження. Звичайно, з дотриманням соціальної дистанції.

Королева з принцем приїхали до Фрогмор-хаусу, заміської резиденції членів британської королівської сім’ї, що в кілометрі від Віндзорського замку, повідомляє Daily mail.


Підданим Її Величності показали чарівний новий образ королеви і принца Чарльза, що насолоджуються прогулянкою. Пишуть, що вони взяли участь у якихось приватних заручинах у Фрогморі, подробиці обіцяють згодом.

Очевидно, ця світлина була зроблена випадково, тим не менш вона є приємним контрастом на фоні скандальних подій останніх місяців у королівській родині. Адже і королева, і Чарльз були глибоко засмучені різким від’їздом Гаррі і Меган, які емігрували до Каліфорнії. Королева, якій цього місяця виповнюється 95 років, виглядала радісною. Як бачимо, вона  – в одній зі своїх знаменитих хусток, у зеленому пальто, у чорних чобітках. Руки в рукавичках, у кишенях.

Фото AP

72-річний принц Уельський одягнений більш формально: в улюбленому коричневому пальто, виглядає не менш щасливо на фоні нарцисів.

З Вікіпедії. Маєток відомий головним чином своїм парком, в якому, крім садових павільйонів і пишного неоренесансного мавзолею герцогині Кентської (матері королеви Вікторії), розташована усипальниця самої Вікторії та її чоловіка Альберта.
Заміський будинок «Великий Фрогмор» був збудований у 1680–1684 роках королівським архітектором Г’ю Меєм для свого племінника Томаса. Деякий час його винаймав молодший син Карла II, герцог Джордж Нортумберлендський. У 1792 році королева Шарлотта Мекленбург-Стрелицька, якій набрид старомодний Віндзорський замок, придбала Фрогморську садибу для проживання своїх незаміжніх дочок. Садибний будинок був розширений і прикрашений в стилі класицизму.

У середині XIX століття в Фрогмор-хаусі проживала мати королеви Вікторії, герцогиня Кентська. Про часті візити у Фрогмор самої королеви відвідувачам нагадує чайний будиночок у парку. Потім особняк займала Марія Текська і різні родичі правлячих монархів, включаючи велику княгиню Ксенію Олександрівну (в 1925-37 рр.).  В 1980-ті роки Фрогмор-хаус був капітально відремонтований.

Фото на головній з видання Daily mail.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.