Ізраїльські ракети потрапили у багатоповерхівку в Секторі Гази, де знаходяться офіси світових ЗМІ (+відео)

Ізраїль 15 травня обстріляв палестинських бойовиків у Секторі Гази. Цього разу ракети потрапили у багатоповерхівку, де були офіси світових ЗМІ та інших компаній.

Як пише  Al Arabiya, ізраїльська армія попередила про авіаудар та дала людям годину на евакуацію.

Ізраїльтяни завдали удар по вежі “Аль-Джаля”, де розміщувалися офіси Associated Press, Al Jazeera та інших компаній. Військові випустили по багатоповерхівці одразу 4 ракети.

Ізраїльська армія наголосила, що у будівлі могли розташовуватися “кіберцентр, збройні склади та канали зв’язку”. Крім того, саму вежу “Аль-Джаля” бойовики ХАМАС, за попередніми даним, використовували у військових цілях.

Зауважимо, що це вже четверта висотна будівля у Секторі Гази, яка постраждала від ударів з боку ізраїльських військових. В Ізраїлі заявляли, що висотні споруди використовуються як офіси, штаби або склади озброєнь палестинського терористичного угруповання ХАМАС.

12 травня ракети Ізраїлю поцілили у багатоповерховий будинок.  Конструкція не витримала і завалилася на бік. Аби попередити цивільне населення, Військово-повітряні сили Ізраїлю випустили 5 попереджувальних ракет з безпілотника.

Нагадаємо, що ракетні удари між Ізраїлем та палестинським Сектором Гази продовжуються з 10 травня Обстріли не вщухали всю ніч: з Сектора Гази по Ізраїлю випустили понад 200 ракет . Ізраїль стверджує, що палестинські угрупування випустили в його сторону понад 1 600 ракет. Ізраїль відповідає бомбардуванням Палестина обстріляла Ізраїль ракетами – той стріляв у відповідь, є загиблі.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *