Воїни “Бойового братерства України” готові негайно долучитися до національного спротиву для відсічі російським агресорам

З огляду на ймовірний широкомасштабний наступ Московії на Україну в Центральному штабі військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» (ББУ) разом із командирами та курінними провели нараду-семінар з питань утворення добровольчих формувань територіальних громад.

Ми, українці, маємо бути цілком готовими до протидії ворогу. Воїни ББУ готові негайно долучитися до національного спротиву і запропонувати план дій. Тому вже сьогодні почали активну підготовку до організації добровольчих формувань та руху опору (партизанський рух і підпілля) в сучасних умовах ведення війни. Наша готовність до спротиву є запорукою того, що московити таки зупиняться й не нападуть на Україну. Я переконаний: сильна армія унеможливлює війну.

Але сьогодні є проблеми щодо створення руху опору на рівні територіальних громад, оскільки немає чіткої команди від Верховного Головнокомандувача щодо посилення територіальної оборони. Проте наше завдання – захистити територію рідної держави від наступу Московії. А також не допустити деструктивних протестних настроїв та запобігти дестабілізації країни зсередини. І готовність до спротиву у воїнів “Бойового Братерства України” є!

Офіцер проєкту з територіальної оборони Петро Скиба ознайомив присутніх із власними науковими підходами до розробки організаційно-штатної структури добровольчих формувань територіальних громад, створення системи управління в межах громад, а також напрацювання алгоритму дій щодо національного спротиву в територіальній громаді.

За підсумками наради-семінару за участю командирів полків та куренів ВЦС «Бойове Братерство України» ухвалено такі рішення до виконання:

1) Упродовж трьох днів командирам полків та куренів потрібно призначити офіцерів проєктів з територіальної оборони.
2) Командирам полків необхідно створити ініціативні групи в ОТГ для організації добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ) та визначити відповідальних (командирів) для створення ДФТГ.
3) Командирам усіх ланок ББУ потрібно повідомити керівників об’єднаних територіальних громад про необхідність створення ДФТГ протягом двох тижнів та провести з ними роз’яснювальну роботу.
4) Протягом двох тижнів офіцерам проєктів з територіальної оборони Центрального штабу ББУ разом з офіцером проєкту з територіальної оборони Петром Скибою необхідно розробити нову редакцію Закону про територіальну оборону (спрощений варіант).
5) Президенту ВЦС «Бойове Братерство України» потрібно узгодити проєкт Закону та створення ДФТГ з командуванням ЗСУ та сил територіальної оборони.

Павло Жебрівський, президент Військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України», екскерівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації  

“Український репортер” нагадує, що Павло Жебрівський заявив: в Україні необхідно запровадити Уряд воєнного часу. На його думку, такий уряд потрібен як могутній координаційний центр протидії ворогу. Він пояснює, про що йдеться.

“Це прем’єр-міністр та його команда з додатковими повноваженнями, наданими їм Верховною Радою, – стверджує Павло Жебрівський. -Прем’єр-міністром Уряду воєнного часу повинна стати особистість, яка чітко усвідомлює московитську загрозу для існування України як держави. Усі зусилля та засоби мають бути спрямовані на досягнення мети: надання відсічі ворогу. Кожне міністерство зобов’язане розробити план дій в особливий період: освіта, медицина, економіка, культура, соціальний захист, енергетика… Маючи досвід управління державними структурами у критичних ситуаціях, оскільки я три роки очолював Донецьку військово-цивільну адміністрацію, заявляю: готовий очолити Уряд воєнного часу. І не голослівно. Ми з побратимами формуємо бачення та пропонуємо алгоритм дій, крок за кроком…”

Дивіться відеоінтерв’ю з Павлом Жебрівським:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *