Скільки заробляють начальники в “Укрзалізниці”. Висновки аудиторів

В «Укралізниці» дуже відрізняються зарплати начальства і звичайних працівників.

Середньомісячні витрати на оплату праці керівництва та працівників на підприємстві є непропорційними – до такого висновку дійшли державні аудитори.

Наприклад, торік середньомісячні витрати на оплату праці одного працівника загалом тут становили 11,8 тис. грн. А ось вже зарплата члена наглядової ради сягала 491,6 тис. грн, члена правління – 448,4 тис. грн. Керівнику «Укрзалізниці» було встановлено дуже солідну зарплату – 1 мільйон 46 тисяч гривень.

Непогані зарплати й в адміністративно-управлінського персоналу – 79,4 тисячі гривень.

У період з вересня 2018 року по вересень 2019-го «Укрзалізниця» виплатила членам наглядової ради коштів на суму 51,8 мільйона гривень (винагорода – 49,8 млн грн, на покриття витрат, пов’язаних із виконанням функцій члена наглядової ради – 2 млн грн).

Як зазначають аудитори, загальні збори АТ «Укрзалізниця» у 2019 році не переглянули розміру річної винагороди членам наглядової ради, як це передбачено Порядком визначення умов оплати послуг та компенсації витрат членів наглядових рад державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *