Як виглядає коронавірус під мікроскопом (+фото)

Коронавірус COVID-19, який здатний заразити майже 60% всіх людей на планеті, потрапив на “фото”, зроблені за допомогою електронного мікроскопа.

Про це розповідає Science Alert.

Зображення вірусу зробили науковці-дослідники з лабораторії Рокі Маунтін Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США.

Лабораторії Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID) щойно випустили зображення коронавируса на скануючому і просвічуючому електронному мікроскопі, і вони ось такого вигляду.

Жовтим на фото позначені вірусні частинки. Також на фотографіях можна побачити «шипи» («корону») вірусу, за яку він отримав свою назву.

Зазначимо, станом на ранок 14 лютого кількість жертв коронавірусу COVID-19, який викликає пневмонію, досягла 1 383 осіб. В епіцентрі трагедії провінція Хубей, де померли 1 318 пацієнтів. Одночасно з цим одужала 6 961 особа.

Також повідомлялося, що у Китаї знайшли ефективний метод боротьби з інфекцією викликаною пневмонією — переливання хворим плазми видужуючих пацієнтів. Таке лікування допомогло врятувати вже більше десяти пацієнтів, які перебували у критичному стані.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *