Розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників. Як зареєструватися правильно (+відео)

Вона буде відкрита до 25 липня, до 18.00. Починаючи з 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів – прийом триватиме до 18-ї години 26 липня.

У Міносвіти нагадують, що цього року заяви в електронній формі мають подавати вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

Для реєстрації треба зайти на сторінку ez.osvitavsim.org.ua та вказати таку інформацію:

  • адреса електронної пошти – вона буде логіном для входу в кабінет (слід використовувати поштові сервіси, не заборонені в Україні);
  • пароль та підтвердження пароля – не менше 6 символів;
  • дані сертифіката ЗНО: номер (7 цифр), пін-код (4 цифри) та рік отримання;
  • дані атестата про повну загальну середню освіту: серія (2 літери), номер (8 цифр), середній бал.

Докладна інструкція щодо реєстрації кабінету міститься тут, а також можна переглянути відеоінструкцію (дивіться внизу).

Електронні кабінети, зареєстровані в попередні роки, видалено. Так само як і всі тестові кабінети, які створювалися 25 і 26 червня.

Цього року вступник має самостійно розраховувати середній бал атестата. Він обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин.

На сайті ez.osvitavsim.org.ua доступний калькулятор, який обчислює бал – вступникові лише потрібно ввести всі оцінки з додатка до атестата: інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація. Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», не враховуються.

Якщо в додатку до атестата зазначено середній бал, обов’язково треба перевірити, чи за правильною методикою його обчислено, тобто чи всі оцінки враховані.  Інакше вступник мусить самостійно порахувати бал за правильною методикою і зазначити його під час реєстрації. Середній бал можна вказувати як через крапку, так і через кому.

Середній бал, введений в особистому електронному кабінеті з помилкою, можна виправити самостійно до подання першої заяви. Правильність обчислення перевірятимуть приймальні комісії вишів.

У разі виникнення проблем із реєстрацією електронних кабінетів, вступники можуть звернутися на пошту ez@inforesurs.gov.ua, надіславши повідомлення за формою:

ПІБ (повністю)

Дата народження

Номер та рік сертифіката

Номер атестата

Стислий опис проблеми

Контактний телефон

 

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *