Олександр Данилюк: потрібно скоротити кількість міністерств

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Данилюк пропонує зменшити кількість міністерств, об’єднавши їх за блоками.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу 24.

Максимальну кількість міністерств, яку бачить в уряді Данилюк – 12−13. Зараз їх 19.

“По-перше, уряд повинен бути компактним. Я – за невелику кількість міністрів. У нас в країні кадровий голод. Якщо у нас навіть буде один або два слабких міністра, не кажучи про прем’єр-міністра, це просто потягне вниз весь уряд. Тому максимально 12−13 міністрів – це те, що я бачу”, – зазначив Данилюк.

Зокрема, за його словами, можна об’єднати Міністерство фінансів з Міністерством економічного розвитку, а також Міністерство соціальної політики з Міністерством охорони здоров’я.

“Тобто таку логіку треба робити, щоб не було, що в одному блоці у нас дві голови, які між собою сперечаються. Повинна бути єдина політика. Я проти вільних віце-прем’єр-міністрів. Я маю на увазі, що кожен віце -прем’єр повинен очолювати міністерство. Нам не потрібна така кількість віце-прем’єрів, взагалі”, – уточнив Данилюк.

Він запропонував, щоб один віце-прем’єр міг заміщати прем’єра, коли той у відпустці або не може виконувати свої обов’язки.

“Інших не треба, повинно бути компактно”,- додав він.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *