Справа Арбузова. На Київщині суд повернув державі 19 гектарів лісу

Прокуратура Київської області повернула державі майже 19 гектарів лісу на території Києво-Святошинського району, якими намагався заволодіти родич колишнього віце-прем’єр-міністра України часів Януковича. Ласу земельну ділянку він навіть огородив триметровим бетонним парканом.

Ще в 2012 році Київська обласна державна адміністрація надала у довгострокове тимчасове користування для “культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей” лісову ділянку площею понад 19 га родичу колишнього віце-прем’єр-міністра України. “Подарований” ліс перебував у користуванні ДП«Київське лісове господарство» на території Дмитрівської сільської ради Києво-Святошинського району.

Прокуратура встановила, що родич VIP-чиновника використовував надану йому землю і ліс з порушеннями. Зокрема, він так і не створив підприємство і не надавав жодних послуг у сфері культури, оздоровлення чи рекреації. У зв’язку з цим він не мав права зводити тимчасові будівлі та споруди, а тим більше – солідний бетонний паркан.

Прокуратура Київщини звернулася до суду з вимогою, щоб землю повернули державі, і зрештою апеляційний суд задовольнив позов. Паркан родич екс-віцепрем’єра має прибрати.

Прізвище цього комбінатора прокуратура не називає, однак, судячи з інших публічних повідомлень, йдеться про родину колишнього віце-прем’єр-міністра Арбузова.

Про Арбузова читайте також ТУТ  

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *