На Харківщині побилися дитячі тренери з вільної боротьби (+відео)

У Пісочині на Харківщині побилися дитячі тренери з вільної боротьби. Інцидент стався на території спорткомплексу “Мобіль” прямо під час тренування.  У результаті один з тренерів опинився в лікарні зі зламаною щелепою і двома вибитими зубами.

26-річний потерпілий Іван Будник, який працює тренером з вільної боротьби, повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку, що конфлікт стався між ним і його колегами. Таким чином колеги вирішували робочі питання – ділили зал і робочі години. Викладач пише, що у роздягальні його просто відправили у нокаут. Внаслідок сильного удару в нього зламана щелепа у двох місцях і вибиті два зуби.

На Харківщині побилися дитячі тренери з вільної боротьби

У групі харківського спільноти вільної боротьби виклали відео побиття. Потерпілий позначений зеленою стрілкою, підозрювані – червоними. Нападам стався о 15:47, потерпілий зміг самостійно вийти з роздягальні лише о 16:04. Весь цей час він перебував без свідомості.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 122 КК України – “Умисне тілесне ушкодження середньої тяжкості”. Зловмисникам загрожує до 3 років позбавлення волі.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.