До України через коронавірус їдуть дві місії ВООЗ

До України збираються дві місії Всесвітньої організації охорони здоров’я, перша з яких розпочнеться 5 березня.

Про це заявив в.о. генерального директора “Центру громадського здоров’я МОЗ України” Ігор Кузін під час брифінгу 4 березня.

“Ми найближчим часом очікуємо дві основні місії Всесвітньої організації охорони здоров’я. Одна, яка буде спланована на опрацювання плану готовності держави, і ця місія розпочнеться завтра (5 березня – ред.). Вона буде тривати до суботи включно (7 березня – ред.).

Також на наступному тижні ми очікуємо місію з питань лабораторної діагностики для максимально можливого розширення діагностичних методів на рівні кожного регіону України”.

За словами Кузіна, відбуваються спільні тренінги для лікарів інфекційної ланки, які проводяться спільно з офісом ЮНІСЕФ.

Під час тренінгів проговорили такі питання, як маршрутизація пацієнтів, алгоритм виклику швидкої, яким чином відбувається використання засобів індивідуального захисту та визначення тієї чи іншої тактики – заявив виконувач обов’язки гендиректора.

Представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Ярно Хабіхт заявив, що в Україні найімовірніше побільшає випадків захворювання на коронавірус.

У ВООЗ запевняють, що поширення коронавірус можна спинити – на відміну від сезонного грипу.

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року у китайському місті Ухань зареєстрували спалах пневмонії. Пізніше з’ясували, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу.
30 січня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила надзвичайну ситуацію у зв’язку з розповсюдженням вірусу за межами Китаю.
3 березня у Чернівцях виявили перший в Україні випадок зараження коронавірусом. Інфікований – житель Чернівців, який разом з дружиною повернувся з Італії через пункт пропуску “Порубне” в Чернівецькій області.
Також є 4 українці, які хворіють від коронавірусу за межами України. Троє з них лікуються у Японії і одна українка – в Італії.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *