Андрій Шевченко: “Ми не показали той рівень гри, до якого прагнемо”

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію після заключного матчу групового етапу Євро-2020 — із командою Австрії (0:1), під час якої об’єктивно оцінив дії команди.

Про це повідомляє Рravda.football.

— Насамперед наша команда не витримала у фізичному сенсі. Нам завжди важко грати на такому рівні в такий стислий термін три матчі, ми знали про це. Сьогодні ми програли багато індивідуальних дуелей, у нас було багато невимушених помилок. Одна з них, коли ми втратили м’яч у центрі поля, призвела до кутового та пропущеного м’яча. Але справа навіть не в цьому моменті. Ми скрізь запізнювалися. Важко говорити про конструктивну гру, коли команда просто не була готова.

Незважаючи на це, збірна боролася до кінця. Ми не опустили руки та продовжували вірити у вдале завершення матчу, і це єдиний позитивний момент для нас, якщо проаналізувати гру.

— Ви ще маєте теоретичний шанс продовжити боротьбу на турнірі. Що ви будете робити, щоб у гравців залишалася мотивація?

— Будемо готуватися. Згідно з регламентом, ми зобов’язані залишатися тут та тренуватися.

— Сьогодні збірна України провела найгірший матч на турнірі. Що ви зараз відчуваєте?

— Як я вже казав, нам було важко грати фізично, ми не встигали, програвали єдиноборства, часто помилялися. У другому таймі були спроби щось змінити, ми намагалися боротися. Але це не той рівень футболу, який ми хочемо демонструвати. Розчарування є, із таким рівнем, як у першому таймі, нам у плей-офф не було б чого робити.

Але два поєдинки ми провели на хорошому рівні. Сьогодні — так, зіграли поганий матч.

— Як ви можете прокоментувати заміни, зроблені після перерви?

— Ми замінили Маліновського, адже він не потрапив у гру, багато помилявся. Хотіли підсилити наш склад Циганковим. Випустили Марлоса, намагалися налагодити хоч якийсь контроль над грою. Але Австрія дуже добре пресингувала, суперник відчував, що фізично переважає нас. Заміни ні до чого не призвели.

— Чого чекати збірній Австрії від матчу з Італією в 1/8-й?—

— Австрії з Італією буде дуже важко, але у футболі завжди є шанси, усе може статися.

Читайте також:

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.