Вибухи на арсеналах у раші – карма. Події прокоментував Радник глави Офісу президента

Резонансні вибухи у Бєлгородській, Воронезькій та Курській областях раші радник глави Офісу президента Михайло Подоляк назвав “абсолютно природним процесом” та “божественним втручанням у справи грішників”.

Зокрема, у Telegram Подоляк написав:

“Якщо ви (росіяни) вирішили масово атакувати іншу країну, масово вбивати там усіх підряд, масово давити танками мирних людей, а для забезпечення вбивств використовуєте склади у своїх областях, то рано чи пізно борги доведеться повертати. За такої інтенсивності та обсягу російського військового вторгнення в Україну відсидітися не вдасться. І тому роззброєння бєлгородсько-воронезьких складів убивць абсолютно природний процес. Карма – штука жорстока”.

За його словами, тепер Бєлгородська, Воронезька та Курська області Росії також “починають активно вивчати таке поняття, як “демілітаризація””.

Подоляк зазначив, що великі паливні склади та склади боєприпасів у раші горять і вибухають з різних причин.

“Аж до… божественного втручання у справи грішників, які у Страсний тиждень масово вбивали людей в українському Маріуполі”, – каже Подоляк.

Як відомо, в московії губернатор Бєлгородської області Гладков під ранок 27 квітня перелякався – о 3:35 він “прокинувся від гучного звуку, схожого на вибух”. В районі села Стара Нелідівка горів склад боєприпасів.

Мав переляк і губернатор Курської області Роман Старовойт – він заявив, що в ніч на 27 квітня жителі Курська чули “гупання” – нібито спрацювала протиповітряна оборона. Також два вибухи зафіксували в одному із мікрорайонів Воронежа.

Злочинна раша вже боїться. І так має бути!

Редакція

Редакція “Українського репортера”