Увесь світ має бачити умови, в яких перебувають поранені захисники Маріуполя і діяти. Звернення “Азову” (+фото)

Пресслужба героїчного полку “Азов”, який разом з побратимами з інших підрозділів обороняє Маріуполь, показала, у яких умовах перебувають поранені воїни в польовому шпиталі на заводі “Азовсталь”.

Автор фотографій – боєць із позивним Орест. Він також опублікував ці знімки в Instagram і написав, що це – його “найболючіший фоторепортаж із “Азовсталі”.

“Увесь цивілізований світ має бачити умови, в яких перебувають поранені, скалічені захисники Маріуполя і діяти! В повній антисанітарії, з відкритими ранами, перев’язаними нестерильними залишками бинтів, без необхідних медикаментів і навіть харчування”, – пишуть “азовці”.

Вони закликають ООН та Червоний Хрест показати свою гуманність та підтвердити основні засади, на яких створено ці організації, врятувавши поранених людей, що вже не є комбатантами.

“Військовослужбовці, яких ви бачите на фото і ще сотні на заводі “Азовсталь” – з тяжкими пораненнями ціною власного здоров’я захищали Україну та увесь цивілізований світ.

Невже тепер Україна і світова спільнота не здатні захистити та подбати про них?


Ми вимагаємо негайної евакуації поранених військовослужбовців до контрольованих Україною територій, де їм нададуть допомогу та забезпечать належний догляд”, – йдеться у зверненні воїнів полку “Азов”.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”