Дружини воїнів полку “Азов” зустрілися з Папою Римським

Сьогодні, 11 травня, дружини воїнів героїчного полку “Азов” Дениса Прокопенка та Арсенія Федосюка у Ватикані зустрілися з Папою Римським, щоб особисто попросити про сприяння порятунку захисників Маріуполя, заблокованих на “Азовсталі”.

Про це у Фейсбуку розповів голова Християнського товариства українців в Італії та координатор оргкомітету «Євромайдан Рим» Олесь Городецький

Українки передали понтифіку два листи. Перший – від себе та предстоятеля УПЦ МП Онуфрія. А ще – останні фотографії з “Азовсталі”.

Понтифік розмовляв з ними майже п’ять хвилин, пише видання Corriere Della Sera. Під час розмови Юлія сказала, що Папа – це остання надія.

“Мій чоловік написав мені день тому, що навіть вода в техніці закінчується, і попросив мене пошукати статтю про те, як прожити якомога довше без води.

Я боюся його втратити, а також злюся на себе, бо нічого не можу зробити, це жах, що відбувається: “Азовсталь” виглядає як реаліті-шоу, і нам ніхто не допомагає, тому ми сподіваємося на Папу, він наш остання надія”, – промовила Юлія.

Дружина командира полку “Азов” Катерина Прокопенко після завершення розмови сказала, що Папа обіцяв молитися за бійців “Азову” і зробить все можливе.

Читайте також:

Редакція

Редакція “Українського репортера”