Скандал: заступник міністра освіти Гарбарук приїхав до Львова з помічницею, яка була в одязі відвертого стилю

Львівська міська рада повідомила, що 24 грудня у місті  перебував з візитом заступник міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук. Урядовець відвідав мерію та поспілкувався з міським головою Львова Андрієм Садовим.

“Львів готовий бути містом-плацдармом, де можна реалізовувати круті проєкти, зокрема освітні”, – сказав під час зустрічі Андрій Садовий.

Зі свого боку заступник міністра освіти і науки запропонував провести у Львові освітній захід з енергоефективності, адже ця тема є особливо актуальною сьогодні.

Несподівано теми візиту перебила інша тема, аж ніяк не освітянська. У соцмережах з’явилися світлини з цього візиту, на яких видно, що поруч із чиновниками на офіційній зустрічі в мерії присутня жінка, яка  позує у сукні з відвертим декольте і високим розрізом, ботфортах на шпильках та з хрестиком на шиї. Стало відомо, що це помічниця заступника міністра Ігоря Гарбарука Христина Тишкун.

На фото Христина Тишкун стоїть між заступником міністра освіти Ігорем Гарбаруком (ліворуч) та мером Львова Андрієм Садовим (праворуч). Фото: christina_tyshkun / Instagram via tabloid.pravda.com.ua

На іншому фото вона також у шубі.


Після досить неприємного розголосу Христина Тишкун  закрила особистий акаунт в Instagram. Вона звернулася до підписників – мовляв, не знала, що потрібно ретельно добирати вбрання для офіційної зустрічі у міськради. Написала також, що кожен одягається, як йому зручно і комфортно.

Користувачі соцмереж поширили декілька світлин Христин Тишкун, які були на її сторінці ще до того, як вона закрила свій Instafram.

 

Видання DailyLviv повідомило, що Гарбарук приїхав подивитися, як працюють навчально-практичні центри у профтехучилищах.

Цей же сайт розповідає:

Журналіст BIHUS.info Олександр Курбатов уточнив, що у реєстрі юридичних осіб Христина Тишкун зазначена вже як колишня власниця БК Забудова.

 

На фото Христина Тишкун стоїть між заступником міністра освіти Ігорем Гарбаруком (ліворуч) та мером Львова Андрієм Садовим (праворуч) (Фото: christina_tyshkun / Instagram via tabloid.pravda.com.ua)

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


1 коментар до “Скандал: заступник міністра освіти Гарбарук приїхав до Львова з помічницею, яка була в одязі відвертого стилю

  • 28.12.2021 о 12:27
    Permalink

    Вона привезла “у пазусі” обіцяні свого часу “Зе”-леними зарплати вчителям у розмірі 4.000\чотири тисячі дулярів… Ось чому “там” такий розріз… Повипадали ті “з\п”… Тай причандали ледь не вивалились вслід за “зеленими”!

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *