У Празі путінських “Нічних вовків” зустріли протестами

Члени російського байкерського клубу “Нічні вовки”, які вчиняють мотопробіг по Європі, прибули в Прагу, але там на них чекали демонстранти.

Про це повідомляє  Radio Praha.

Члени російського байкерського клубу «Нічні вовки», які здійснюють мотопробіг по Європі, прибули в понеділок в Прагу. За повідомленням інформагентства ЧТК, мотоциклісти попрямували на празьке Ольшанське кладовище, щоб вшанувати пам’ять радянських воїнів, полеглих під час Другої світової війни.

Біля воріт кладовища «Нічних вовків» зустріли демонстранти, які тримали в руках прапори ЄС, США і НАТО. Протестуючі розгорнули над стіною кладовища транспарант з нагадуванням про союз Сталіна з Гітлером на початку Другої світової війни і пакт Молотова-Ріббентропа. Групи опонентів відділяла одна від одної поліція.

Як відомо, мотопробіг відбувається за підтримки офіційної російської влади, причому самі байкери відомі своїми вкрай націоналістичними поглядами. Їх мотоцикли «увінчані» прапорами Росії, СРСР, Чехії, а також невизнаних сепаратистських територій на сході України.

Вождь «вовків» Олександр Залдостанов через відкриту підтримку анексії Росією Криму фігурує в списку санкцій США і ЄС. З Чехії байкери мають намір відправитися в Німеччину, кінцевим пунктом їх слідування є Берлін.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *