Президент Порошенко пояснив, чому в Україні укоренилася корупція

Голова Української держави в інтерв’ю французькому виданню Le Figaro виклав своє бачення теми корупції і чому її так складно і довго викорінювати. “Оскільки вона йде здалеку – від радянської системи корупції, яка була глибоко вкорінена в суспільстві та у свідомості кожного”, – сказав Порошенко.

Президент переконаний, що наша влада просувається вперед у боротьбі з корупцією:

“Ми добилися блискучих результатів у боротьбі з корупцією і в реформах, які торкнулися всіх секторів нашої економіки та суспільства”.

Між тим, незалежні аналітики стверджують, що з корупцією погано борються правоохоронні органи, а суди стали гальмом – тут “тоне” безліч гучних кримінальних справ, часто вони роками розглядаються, обвинувачені виходять із зали суду з посмішками. Наприклад, багато гучних справ по Ірпінському регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)- у довгій судовій шухляді. Кримінальні провадження резонансного характеру, які на вустах у багатьох українців, так і не знаходять свого вирішення: справи колишніх керівників ДСНС (їх затримали під час засідання уряду), “діамантових прокурорів”, екс-ректора Податкового університету Петра Мельника, колишнього міністра оборони України Єжеля і сотні інших розслідувань.

Де ж принциповість верховної влади? Де бажання провести реальне очищення гнилої судової системи?

Леонід ФРОСЕВИЧ

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.