Правнук диктатора Муссоліні балотуватиметься до Європарламенту

Правнук диктатора Беніто Муссоліні – Гай Юлій Цезар Муссоліні став кандидатом правої партії “Брати Італії” на виборах до Європейського парламенту.

Раніше  він служив підводником Військово-морського флоту Італії, а також працював представником по Близькому Сходу великої італійської оборонної компанії, – повідомляє  bykvu.com.

Брати участь у виборах до Європарламенту він буде вперше.

Муссоліні виступає проти витрат на мігрантів, а також вважає за краще витрачати кошти на суверенітет Італії, збройні сили й інститут сім’ї.

“Чому слід витрачати 100 євро на мігрантів, а не на горіхи для пенсіонерів?” – заявив Муссоліні в коментарі виданню The Times.

Про свого діда, який був союзником Адольфа Гітлера під час Другої світової війни, правнук говорить як про людину, яка “зробила як багато хороших речей, так і багато помилок”.

Новина про політичний дебюті Муссоліні вже викликала протести в Італії і навіть блокування його профілю у Фейсбуку, доступ до якого соцмережа згодом з вибаченнями відновила.

До речі, він – не єдиний нащадок Муссоліні, який вирішив присвятити себе політиці. Наприклад, внучка диктатора Рашель працює в міськраді Риму, а її зведена сестра Алессандра обрана депутатом парламенту ЄС від партії Сильвіо Берлусконі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *