Будівлю театру на Андріївському назвали “енергоблоком”

Будівлю театру на Андріївському назвали “енергоблоком”. Фасад нової будівлі Київського драматичного театру на Подолі – у центрі уваги.

Користувачі соцмереж називають будівлю… “саркофагом”, “крематорієм”, “труною”,”енергоблоком АЕС”. Будівництво цього культурного закладу тривало понад 20 років і завтра очікується його відкриття.

Якою постала будівдля перед киянами та гостями міста? На думку багатьох активістів, це – величезний чорний куб, який взагалі не сподівалися побачити…

Фотографії закладу оприлюднив киянин Яроcлав Ємельяненко на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Поки тривало будівництво, всі були впевнені, що фасад тимчасовий, “монтажний”.

Але наближається час відкриття і… з’ясувалося, що будівлю театру в серці древнього Києва після реконструкції планують відкрити в такому вигляді.

“Це – дизайн крематорію, промислової вентиляційної системи. Або двох блоків ЧАЕС. Але зовсім не театру, розташованого на стародавній, найбільш туристичній вулиці столиці України”.

“Саме з центральних туристичних вулиць столиці гості складають думку про Київ і країну загалом. Хто дав дозвіл на будівництво цього “енергоблоку” на єдиній пішохідній туристичній вулиці? Головархітектура, Мінкульт, де ви? Як можна було схвалити цей проект на Андріївському узвозі?..”

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *