Київ переказав 20 мільйонів гривень на стару програму “Електронна столиця”

Київські чиновники фальсифікували розробку програмного забезпечення на мільйони гривень, виділених для цільової програми інформатизації «Електронна столиця».

Про це повіідомляє пркуратура Київської області. Зокрема, київська ІТ-компанія, як переможець тендеру на розробку програмного забезпечення для інформатизації житлово-комунального обслуговування у столиці торік під виглядом розробленого на замовлення КМДА нового програмного забезпечення поставила до комунального підприємства вже існуюче, що використовується ним з 2017 року та не відповідає умовам нового договору.

Водночас, посадовці комунального підприємства у змові із керівництвом компанії-розробника, підробили документи щодо проведених приймальних випробувань нових додаткових модулів програми. За так зване «програмне забезпечення» чиновники перерахували виконавцям понад 20 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Директору комунального підприємства та його заступнику, а також керівнику фірми-розробника повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення чи розтрата чужого майна, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Фото: “Український репортер”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *