“Киянам обіцяли золоті гори, які ніхто так і не збудував”, – Юрій Левченко. До подій у Київраді (+відео)

Що відбулося у Київраді? Вчора, 25 жовтня в сесійній залі нарешті зібрався кворум. “Але, як і передбачалося, основним питанням порядку денного була не робота заради інтересів киян, а проштовхування чергового незаконного детального плану території – цього разу щодо Троєщини”, – розповідає на сторінці у Фейсбуці політик, громадський активіст Юрій Левченко.

За його словами, цим детальним планом території міська влада Кличка зі своїми друзями-забудовниками паргнуть легалізувати самобуд «ЖК Перспектива». «Цей самобуд по вулиці Драйзера, 40 збудований без жодного дозвільного документа колишнім партнером Войцехівського (скандально відомий забудовник Києва, справи якого розслідували правоохоронці. – Ред.) та спонсором партії «Єдність» Олександра Омельченка – Олегом Репою. Збудований він, до речі, не в часи “попередників”, як полюбляє розповідати нинішня київська влада, а вже під час каденції мера Кличка, – зазначає Юрій Левченко.

“Киянам обіцяли золоті гори у вигляді соціальної інфраструктури – садочки та школи, які ніхто так і не збудував. Наразі поруч знаходиться недобудована покинута школа. Міська влада тепер забула про ці обіцянки, інші у них пріоритети… Тож школи і садочки доведеться будувати вже за кошти киян.

І цей проект рішення був включений Кличком до порядку денного як невідкладний!

Проте остаточне голосування провалилося (Кличку з його забудовниками не вистачило буквально 5 голосів),  я пишаюся тим, що єдині депутати Київради, які активно виступили проти цього злочинного рішення – це мої помічники Прохор Антоненко та Святослав Кутняк. 

Зважаючи на те, що секретар Київради Прокопів відверто намагався зірвати їхні виступи. Дякую, хлопці!

Відео:

https://www.facebook.com/prohor.antonenko/videos/3627143893966015/

А киянам пропоную подивитися, хто голосував “за” цей бєспрєдєл, “за” продовження нищення Києва, й розповісти сусідам…”, – пише Юрій Левченко.


На фото: житлові монстри у Шевченківському районі.
Фото “Українського репортера”

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *