Комуняка Ігор Калєтник, віцеспікер часів Януковича, повернув через суд 14 гектарів лісу в Бучі

Колишній заступник голови Верховної Ради, член забороненої в Україні КПУ Ігор Калетник через суд повернув собі 14 гектарів лісу в Бучі.

Про це повідомив у Фейсбуку ексголова Держекоінспекції Єгор Фірсов.

«Ігор Калєтнік завдяки суддівському рішенню повернув собі «Бучанське Межигір’я»», – написав він.

За його словами, 14 гектарів лісу знову огороджені десяти метровим парканом.

Фірсов заявив, що три місяці тому, за клопотанням матері Ігоря Калєтника, остання судова інстанція повернула родині Калєтника 14 гектарів Бучанської лісу.

«Хлібна посада потребує й інших атрибутів влади, так Калєтнік вирішив тягнутись до свого шефа і будувати власне Межигір’я», – написав Фірсов.

За його словами, в 2013 році Калєтник виділив собі 14 гектарів землі, обгородив її величезним десятиметровими парканом.

«Виглядає це сюрреалістично, таких парканів навіть на військових базах не роблять. Для розуміння, 14 гектарів – це як 20 футбольних полів, але він там не голи збирався забивати», – написав він.

Фірсов заявив, що після Революції Гідності, частина “парканів” наближених до Януковича людей почала падати, «але не цей».

«Справа йде в суди. Спочатку, в 2014 році, прокуратура звертається до першої інстанції. Потім 5 років глибокої судової тяганини і у 2019 році мати Калєтніка звертається до Ірпінського міського суду з клопотанням про нововиявлені обставини», – написав він.

За його словами, в результаті Верховний суд України 26 травня цього року виніс рішення, згідно з яким земля повернулася до матері Калєтника – Галині Калєтник.

«Цинічність ситуації полягає в тому, що одразу ж після рішення суду Ігор Калєтнік переоформлює майно на себе», – написав він.

Калєтник був заступником голови Верховної Ради за часів Януковича, голосував за закони 16 січня. Також з 2010 по 2012 рік Калєтник очолював митницю.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *