“Трусять” центральний район Києва

“Трусять” центральний район Києва. У Києві повинні ловити велику рибу, говорив раніше генпрокурор Юрій Луценко. Днями спіймали – столична прокуратура затримала та повідомила про підозру першому заступнику голови Шевченківської районної державної адміністрації Віктору Андрєєву. Йому інкримінують розкрадання майна територіальної громади та заволодіння коштами комунальних  підприємств.

Як інформує прокуратура, встановлено причетність заступника голови РДА до створення злочинної організації, яка привласнила майно територіальної громади Шевченківського району столиці на суму понад 27 мільйонів гривень.

Механізм заволодіння вказаним майном полягав у підробленні правовстановлюючих документів, які використовувалися у подальшому в нотаріальних конторах для зміни власника. Після цього комунальне майно переоформлювали на підконтрольні першому заступнику голови РДА  підприємства та відчужували іншим власникам.

За даними слідства, за такою схемою з комунальної власності незаконно вибули 5 об’єктів нерухомості (нежитлові будівлі  та квартири), що розташовані на території Шевченківського району столиці.

Крім того, за результатами слідчих дій задокументовано 10 фактів надання першим заступником голови РДА незаконних вказівок про зняття готівкових коштів з комунальних підприємств, контроль за якими він здійснював, на загальну суму близько 2 мільйонів гривень. У подальшому ці кошти останній обертав на свою користь, інформує прес-центр столичної прокуратури.

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *