Головна військова прокуратура вилучила з Офісу президента документи часів Майдану та Іловайська

Прокурори вилучили документацію щодо оперативних нарад часів Майдану та Іловайської трагедії з Офісу президента України.

Про це у інтерв’ю Цензор.НЕТ. розповів заступник генерального прокурора Віктор Чумак.

За його словами, після того, як президент заявив, що хоче завершити розслідування справ Майдану та Іловайської трагедії, прокуратура вилучила документацію оперативних нарад.

«Я прийшов і сказав, що ми будемо це розслідувати, поставив завдання перед процесуальними керівниками – і ми із ними погодили план додаткового розслідування. Вилучення документів було одним з пунктів цього плану. На підставі цих документів можна буде здобути інші факти або переглянути під іншим кутом ті, що в наявності», – зазначив Чумак.

Він також додав, що на сьогодні є справа щодо агресії Росії, в якій фігурують тільки російські чиновники.

Слідчий суддя надав дозвіл на тимчасовий доступ і вилучення в Офісі президента України документів, які стосуються обставин проведення антитерористичної операції в серпні 2014 року в районі Іловайська.

Ми б дуже хотіли, щоб слідчі, які зараз займаються справами Майдану, частково перейшли в ДБР, тому що там треба створити спеціальний підрозділ, який би продовжив розслідування.

Про створення такого підрозділу ми говорили з Трубою і у нас практично прийняте рішення, що в прокуратурі буде створено спеціальний департамент або велике управління з процесуального керівництва розслідуваннями справ Майдану.

І туди підуть ті найкращі процесуальні керівники, які були досі, й, можливо, частина слідчих із Головного слідчого управління стануть там процесуальними керівниками. Я з ними спілкуюсь. Там теж є дуже професійні люди. Я ніколи не забував про справи Майдану, тому Горбатюк щодня у мене в кабінеті.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *