Голова “Укрзалізниці” поляк Войцех Балчун подав у відставку

Голова “Укрзалізниці” Войцех Балчун подав у відставку через особисті обставини. Про це на засіданні уряду 9 серпня повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За словами Гройсмана, уряд розгляне заяву Балчуна про звільнення і розгляне призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора ПАТ “Укрзалізниця” до проведення конкурсу з пошуку нового головного залізничника країни.

Т.в.о. директора ПАТ “Укрзалізниця” може стати перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов, який є головою наглядової ради підприємства.

https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/videos/586984958137089/

Сам Войцех Балчун про “особисті причини”, які його змусили піти у відставку, не повідомив. Натомість розповідав про здобутки за час роботи в “Укрзалізниці”.

“Отож, ми стабілізували компанію, поліпшили всі економічні показники, підготували п’ятирічну стратегію, відновили репутацію компанії на міжнародній арені, повернулися на шлях інвестицій, запустили нові пасажирські сполучення.

Але багато що і не склалося, що є природним з огляду на масштаби проблем “Укрзалізниці”.
Водночас, я завжди розумів, наскільки стратегічним підприємством є УЗ і які обмеження це накладає у моїй діяльності з тієї прозаїчної причини, що я іноземець.

Я весь час мав повну підтримку від моєї родини у Польщі, але незмінно ключовим елементом мого життя тут був сум за сім’єю, яка змушена була приймати наслідки моєї міжнародної місії”, – написав Балчун у Фейсбуку.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.