Генеральна прокуратура гальмувала розслідування справи Пашинського

Громадянина В’ячеслава Хімікуса, якого у 2106 році поранив з бойового пістолета нардеп Сергій Пашинський, упродовж двох років не було визнано потерпілим.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор Державного бюро розслідувань Роман Труба. Він вважає, що Генеральна прокуратура робила все можливе, тобто гальмувала хід слідства, щоб ця резонансна справа не була розслідувана в рамках законності та справедливості.

Це кримінальне провадження двічі закривали працівники Генпрокуратури.

Як зазначав “Український репортер” екс-нардеп Сергій Пашинський упродовж двох місяців проведе в камері лук’янівського слідчого ізолятора. Таке рішення прийняв 7 жовтня 2019 рокуПечерський райсуд Києва, задовольнивши подання Державного бюро розслідувань.

Нещодавно слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомили про підозру народному депутату України Верховної Ради V-VIII скликань Пашинському в заподіянні громадянину тяжкого тілесного ушкодження.

Нагадаємо, що 31 грудня 2016 року в лісі біля одного з сіл Васильківського району Київської області стався конфлікт між Пашинським та місцевим мешканцем В’ячеславом Хімікусом. Нардеп вистрілив чоловікові в ногу з пістолета, а Хімікус вдарив Пашинського пляшкою по голові. Нардеп заявив, що нападником був саме Хімікус, однак той заперечував це.

7 жовтня 2019 року рішення Печерського суду Пашинський назвав “портновським” правосуддям… “Матеріали справи сфальшовані. Суддя пішла на порушення всіх чинних норм законодавства”, – сказав він. Однодумці та соратники Пашинського стверджують, що замовником справи є Путін.

Малюнок Андрія ПЕТРЕНКА.

 


Всього переглянуто: 573 159. Ця публікація: 14, 1 зараз.
Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =