Ганна Старикова: Київська ОДА освоїла лише 4% обласного бюджету

Київська ОДА станом на 1 червня освоїла з обласного бюджету 85 млн. грн. – це лише 4% запланованого обсягу. Фактичні видатки ще менші – 58 млн. грн.

Такі дані оприлюднила голова Київської облради Ганна Старикова за підсумками засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів.

Вона зазначила, що за п’ять місяців узагалі не профінансовано таких напрямів, як охорона здоров’я, освіта, соціальний захист інвалідів, патріотичне виховання молоді взагалі. А на це затверджено понад 600 млн. грн.

“Наголошую, що від реалізації цих програм залежить побудова нових шкіл та садочків, ремонт доріг, якісне медичне забезпечення для всіх мешканців Київщини… Ми проаналізували надані нам документи, і вже зараз можна зробити висновок, що 150 мільйонів коштів обласного бюджету неможливо буде використати за призначенням” – пише голова облради у Фейсбуку.

Вона також нагадала, що торік КОДА не спромоглася використати понад 1 млрд. грн., виділених Київською облрадою на будівництво доріг у рамках митного експерименту. Станом на 1 червня з цієї суми не використано жодної копійки.

“Я зроблю все, аби виділені з обласного бюджету кошти витрачалися прозоро та направлялися виключно на виконання тих програм, на які були передбачені. Для контролю я вимушена просити допомоги у небайдужих мешканців області. Якщо ви стали свідками порушень використання бюджетних коштів, або неякісного виконання робіт, пишіть мені особисто через Фейсбук про такі факти”, – закликала Ганна Старикова.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *