У чому зустрічати Новий 2024 рік? “Одягнімо” різдвяний настрій і віру в перемогу

2024-й буде роком Зеленого Дерев’яного Дракона. Він втілює удачу, і щоб залучити її, важливо обрати новорічне вбрання у відповідних відтінках та матеріалах. Модні поради дає дизайнер Андре Тан.

Тож що одягнути у цю новорічну ніч?

1. Кольори:
Рекомендую звернути увагу на:

Чорний – це універсальний колір, який підійде до будь-якого образу та символізує силу, елегантність і містичну енергію.
Червоний – символізує щастя, енергію, кохання і удачу.
Зелений – колір миру, спокою і самого дракона (але є нюанс – народженим у рік Дракона не рекомендується одягати зелені речі).
Золотий – колір багатства та процвітання. Одягайте його, якщо хочете залучити в своє життя достаток і добробут, але я все ж таки рекомендую використовувати його акцентно!
2. Пірʼя:
Це один з улюблених елементів дракона. І моя особиста любов, вона надає будь-якому образу розкоші та статусності.

3.Блиск і лелітки
Вони нагадують драконячу луску, тому точно не залишать свою власницю байдужим + звичайно ж це дуже святково та яскраво, а це те, що потрібно для гарного святкування!

4. Оксамит, шовк, атлас та парча
Зелений дракон дуже любить розкіш і пафос, і саме ці матеріали у нас асоціюються з таким лакшері-образом. Тому щоб задобрити символ року раджу зупинитися на дорогих і ефектних тканинах.

5. Яскраві аксесуари
Обов’язково до образу додавайте яскраві аксесуари – каблучки, браслети, кольє. Нехай вони будуть масивними та помітними. Це приверне увагу дракона і схилить удачу на ваш бік.

Від редакції: Перед Новим роком святкуватимемо  Святий вечір, 24 грудня. До святкового столу необхідно буде приготувати 12 страв, серед яких обов’язкоко має бути кутя. Про підготовку вечері ми розповімо згодом. А 25 грудня – найбільше і найрадісніше свято – Різдво Христове. Попри війну, в оселях українців мають лунати колядки і щира молитва. Хай вона оберігає наших воїнів і всіх людей. То ж “одягнімо” святковий Різдвяний настрій і віру в Перемогу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *