Благодійний концерт Катерини Бужинської та Михайла Грицкана: зібрали кошти на лікування воїна

Народна артистка України Катерина Бужинська та Заслужений артист України Михайло Грицкан розпочали благодійний тур “Воля” у рідному місті. 

Все заради найшвидшої перемоги! Музиканти допомагають як бойовим бригадам, батальйонам, так і персонально важкопораненим бійцям. Цього разу збирали кошти для буковинця Богдана Смаля – військового 82-ї бригади ДШВ. Він на Харківщині втратив кінцівку і може пересуватись лише з допомогою протезу. Необхідна тривала реабілітація та лікування, розповіла Катерина Бужинська.

Відтак артисти зголосились допомогти спільно з глядачами, які ефектно та із запалом боролись за численні лоти під час аукціону.

Один із лотів – вишукана сукня Катерини Бужинської. Сукню розіграли за понад 25 тисяч гривень, а потім прийняли рішення подарувати нареченій військового Марії. Гарний жест та велика повага, що викликало бурхливі оплески в залі.

Теплі обійми та поцілунки. Глядачі підтримали і Богдана Смаля, і його бойового побратима Олега Ящука – рідного брата Каті Бужинської.
Вони торік з батьком співачки знімались в кліпі «Сила кохання», а тепер завітали на мистецький захід.

Богдан Смаль та Олег Ящук отримали неймовірний заряд енергії – відчули неабияку підтримку. Дівчата просто в залі підходили та не відпускали хлопців зі словами вдячності.

І це ще не все. Шведсько-українська клініка «Angelholm” візьме на себе лікування Богдана. Керівники закладу про це заявили вголос: гучна обіцянка, чергова добра справа.

Овації, емоції, сльози. Незабутній вечір… А головне – щира посмішка на обличчі військових, яких глядачі ще довго не відпускали з власних теплих обіймів.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *