Ченнінг Татум і Дженна Девон-Татум розлучаються після 9 років заміжжя

“Супер Майк” Ченнінг Татум і Дженна Девон-Татум вважалися однією з найкрасивіших і переконливих пар Голлівуду. Сьогодні актори опублікували в Instagram офіційну заяву про розлучення.

«Привіт, світ! Отже… У нас є дещо, чим хотіли б поділитися. По-перше, здається дивним, що ми повинні ділитися такого роду речами з усіма, але це частина того життя, яке ми вибрали, за яке також дуже вдячні.

Ми живемо в дивовижний час, але це також час, коли істина може легко спотворюватися, тому хочемо поділитися правдою, щоб ви знали. Ми вирішили розлучитися.

Ми сильно кохали один одного багато років і разом здійснили просто чарівну подорож. Ми, як і раніше, кохаємо один одного, але любов – прекрасна пригода, яка веде нас різними шляхами.

Ми вирішили нічого не приховувати  – просто двоє кращих друзів розуміють, що прийшов час допомогти один одному жити щасливим, наповненим життям. Ми все ще сім’я і завжди будемо відданими батьками для Еверлі. Ми не хочемо ніяк коментувати це і дякуємо вам за повагу до нашого особистого життя. Ми любимо вас всіх», – написав Ченнінг Татум.

https://instagram.com/p/BhFuWBaBGqc/?utm_source=ig_embed

Ченнінг і Дженна були разом 12 років. Вони познайомилися в 2006-му на зйомках мелодрами «Крок вперед». Через два роки роману актор зробив коханій пропозицію, і влітку наступного року вони зіграли весілля в Малібу. 31 травня 2013 року в них народилася донька Еверлі.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.