«Нафтогаз» і «Київтеплоенерго» підписали договір на постачання газу

Договір базується на мировій угоді, затвердженій у середу Господарським судом Києва, повідомляє «Український репортер» із посиланням на прес-службу НАК «Нафтогаз України».

«Київтеплоенерго» отримуватиме газ на пільгових умовах, визначених Кабміном для виробників, які забезпечують тепловою енергією населення та інших захищених споживачів.

У зв’язку з цим перший заступник голови правління «Нафтогазу» Сергій Перелома зазначив:

«Як і всі кияни, ми сподіваємося, що гаряче водопостачання у столиці буде відновлено максимально швидко. Договір з «Київтеплоенерго» укладено на умовах, які прямо визначені законодавством. Ми пропонували це компанії ще навесні. Ми сподіваємося, якщо в інших містах хтось змінюватиме керуючого теплопостачальним підприємством, усіх належних дій буде вжито заздалегідь, щоб не спричиняти незручностей споживачам».

За мировою угодою «Київтеплоенерго» стає правонаступником за всіма договорами «Київенерго» з «Нафтогазом», у тому числі за борговими зобов’язаннями на суму близько 2,4 млрд. грн. Сторони погодилися, що питання штрафних санкцій, стосовно яких ще не завершилися судові процеси, не є предметом регулювання мирової угоди. Як зауважують у «Нафтогазі», вони вирішуватимуться окремо в судовому порядку.

На цю тему також читайте:

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *