Заступник губернатора Київщини знайшов у школі брудний посуд та жахливі меблі

У кожному районі є купа чиновників, які відповідають за ті чи інші напрямки. Не є винятком і Обухівщина. Але ось яка дивовижа: сюди навідався з Києва великий начальник і побачив у шкільній їдальні дуже брудний посуд, жахливі меблі… На місцевому рівні цього не бачать?

Говоримо про робочу поїздку першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Савченка. Як йдеться на офіційному сайті КОДА, Савченко перевірив стан шкільних їдалень у селах Григорівка та Гусачівка, а також харчоблок дошкільного навчального закладу «Калинка» Григорівки.

В Гусачівці – незадовільна робота шкільної їдальні, повідомляє прес-служба КОДА. Олександр Савченко: «У столовій дуже брудний посуд, до того ж алюмінієвий, навіть каструлі. Його потрібно терміново замінити».

Крім того, жахливий стан меблів у їдальні: «Ці стільці з плямами фарби, оліфи явно викинуті з якогось будівництва…”

Чи звільнено когось за таку “роботу”, невідомо.

Отож і запитується: навіщо з бюджету утримувати великий штат чиновників, які вчасно звітують, рапортують, надсилають плани, пропозиції, приїздять на наради до обласного центру, розповідають про те, яку користь приносять державі? А ще ж у Міністерстві освіти скільки посадовців?! І усі чимось зайняті, щось виконують… Але не бачать ні алюмінієвого посуду для дітей, ні “інвалідних” стільців… Це і називається реформою?

Леонід БОРИСЕНКО

Фото з сайту КОДА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 17 =