Посол Кувейту передав Інституту серця медобладнання на 100 тисяч євро

Сьогодні у Києві Інститут серця МОЗ України отримав від Кувейту суттєву благодійну допомогу – найновіше медичне обладнання загальною вартістю сто тисяч євро.

Саме з цією приємною місією до знаного медичного закладу завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Рашид Хаммад Аль-Адвані. Після підписання офіційних документів пан посол і генеральний директор Інституту серця Борис Тодуров розповіли журналістам про те, чим саме поповнилася технічна база клініки.

 

Медики отримали як діагностичне, так і лікувальне обладнання, яке, за словами професора Бориса Тодурова, дозволить врятувати життя тисяч і тисяч пацієнтів. Наприклад, це і мобільні УЗІ-апарати, і спеціальні теплові зори, і багато іншого, в тому числі й для діагностики та лікування дітей.

Професор Борис Тодуров показує, що цей мобільний діагностичний апарат лікар може навіть у кишені носити
Професор Борис Тодуров показує, що цей мобільний діагностичний апарат лікар може навіть у кишені носити

Фахівці Інституту вже інсталювали обладнання, перевірили, як працюють необхідні програми. Отже, повністю готові до роботи, до порятунку хворих. І очевидно, що вже сьогодні завдяки кувейтській допомозі буде врятовано не одне життя. Як запевнив Борис Тодуров, жодних труднощів у лікарів в роботі з цим обладнанням немає. Він подякував Надзвичайному і Повноважному Послу Держави Кувейт в Україні за велику благодійну допомогу.

На фото: Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Рашид Хаммад Аль-Адвані і генеральний директор Інституту серця Борис Тодуров під час церемонії передачі медобладнання.

Фото «Українського репортера»

Про Інститут серця також читайте:

Відео:

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + fifteen =