НАБУ проводить обшуки у Фонді держмайна

Детективи #НАБУ спільно зі співробітниками департаменту «К» #CБУ здійснюють обшуки в приміщенні Фонду державного майна в Києві.

Слідча дія санкціонована і проводиться в межах розслідування за фактом можливого вчинення корупційного злочину, підслідного НАБУ, – повідомляє відомство у Фейсбуку. Наразі це вся інформація, яку анткорупційне бюро можемо повідомити щодо згаданих слідчих дій. Деталі — згодом.

“Українська правда”, з посиланням на власні джерела повідомляє, що детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки в кабінеті в. о. глави Фонду державного майна Віталія Трубарова.

“Чиновник затриманий. Зараз проводиться обшук із виїмкою документів. Трубаров затриманий”, – повідомило джерело.

Водночас віце-прем’єр-міністр Павло Розенко на своїй сторінці в Фейсбуку спростував затримання Трубарова.

“Тут пройшла інформація, що затриманий в. о. Голови Фонду держмайна Віталій Трубаров … Хм … А хто ж у мене зараз на засіданні Урядового комітету присутній? Голограма?” – написав Розенко і проілюстрував повідомлення фотографією з комітету, на якій зображений і. о. глави Фонду.

Однак джерело Української правди стверджує, що Трубаров дійсно був на засіданні, однак “комітет закінчився” (маючи на увазі, що Трубаров був затриманий після цього – ред.).

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 3 =