«Ігри Нескорених» – Україна здобула ще дві нагороди

Тепер наша команда має повний комплект медалей: «золото», «срібло» і «бронза».

Збірна України продовжує збирати нагороди на «Іграх Нескорених», що нині тривають у канадському Торонто. Так, у забігу на 400 метрів «срібло» виборов Олександр Ткаченко, боєць роти особливого призначення Нацполіції «Чернігів». Хлопець у 2015-му був поранений у боях під Дебальцевим. Через складну травму лікарі не рекомендували Олександру займатися спортом, однак він настояв на своєму. Тепер Олександр – призер престижних змагань.

Перше «золото» наша команда здобула теж в легкій атлетиці. У забігу на дистанцію 1500 метрів не було рівних Олегу Зимнікову. За інформацією керівника Регіонального медіа-центру Міноборони Дмитра Горбунова, 29-річний Зимніков служив у 92-й ОМБР. У 2014 році отримав контузію в боях під Іловайськом та довго лікувався. Олег відповідально готувався до дебюту на «Іграх Нескорених».

Щодня герой АТО пробігав дистанцію в 20 км. Результат плідної праці втілився у золоту нагороду на Іграх в Канаді.

Нагадаємо, що першу медаль збірної України виборов Сергій Торчинський, який посів третє місце у метанні ядра.

Таким чином після двох днів змагань в активі української команди три медалі. «Ігри Нескорених» триватимуть до 30 вересня.