Світ побачив жорстокість кремлівського садиста. І знову вжахнувся

#ОнНамНеЦарь. 7 травня – інавгурація Путіна. А 5 травня диктатор показав, як він знущається з «підданих». В Росії – суцільний морок і безправ’я.

«В Україні рішуче засуджують брутальні напади з боку каральних підрозділів кремлівського режиму на російських громадян, які вийшли на вулиці в рамках глобального мирного протесту #ОнНамНеЦарь. Про це говориться в заяві МЗС України. Цитуємо далі:

«Затримання і арешт понад 1600 мирних громадян є ще одним свідченням страху режиму та проведення ганебної державної політики з придушення прав людини та основоположних свобод, намагання викорінити будь-яке інакомислення в Росії. Особливо обурює насильство по відношенню до неповнолітніх громадян та молоді.

Україна та наші міжнародні партнери вимагають негайного звільнення незаконно затриманих та забезпечення їхніх прав на мирний протест проти свавілля і несправедливості».

З різкою критикою дій Кремля виступили також США, європейська спільнота.

Цього разу охоронці режиму Путіна діяли на вулицях і площах міст як садисти. Вони полювали на усіх, хто потрапляв у поле зору. Наприклад, в Москві, під час відеорепортажу затримали журналіста проекту Радіо Свобода та “Голосу Америки” Олексія Александрова.

Одним із перших потрапив до рук садюг позаштатний фотокор «Новой газеты» Міхаїл Гребенщиков — йому не допомогло навіть редакційне посвідчення.

За даними «Новой газеты», провокації в Москві влаштовували так звані казакі – вони були у формі та з нагайками, по звірячому били людей. Поліція їм не заважала.

Фото Вікторії ОДІССОНОВОЇ, «Новая газета»

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 18 =