Міністри хочуть узяти Мартиненка на поруки (оновлено)

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов хоче узяти на поруки колишнього народного депутата Миколу Мартиненка, якого затримали детективи НАБУ.

Про це Жданов розповів журналістам біля будівлі Шевченківського суду Києва. Сьогодні у цьому приміщенні тимчасово працює Солом’янський суд, який у п’ятницю, 21 квітня, розглядає матеріали про обрання Мартиненку запобіжного заходу.

Жданов сказав, що знає Мартиненка здавна, тому й виступив з такою пропозицією. Він назвав його майданівським побратимом.

До суду приїхали також міністри: інфраструктури — Володимир Омелян, освіти і науки — Лілія Гриневич, народний депутат України Георгій Логвинський. Вони також висловили готовність узяти Мартиненка на поруки.

Адвокат підозрюваного Петро Бойко вважає, що його підзахисний не намагався втекти з країни і суд має це врахувати. Справу проти Мартиненка, на думку Бойка, сфальшовано, він навіть прогнозує, чим завершиться сьогоднішнє слухання. За версією захисника, суддя перебуває під впливом НАБУ, бо, мовляв, до нього є певні претензії. Бойко каже, що суддя міг би застосувати домашній арешт або поруку… Вимога НАБУ — узяти Мартиненка під варту — безпідставна, вважає захисник. Він здивований сумою застави — 300 мільйонів -, яка фігурує у вимозі правоохоронців.

Алла ТОПЧІЙ

Фото Олексія ІВАНОВА

Попередні матеріали на цю тему:

Екс-нардепа Мартиненка затримали детективи НАБУ

Микола Мартиненко провів ніч у СІЗО, сьогодні суд обиратиме йому запобіжний захід

У НАБУ розповіли, як Мартиненко “крав” гроші і на що витрачав

“Плівки Онищенка”. Нардер-утікач опублікував свої розмови з Мартиненком

Алла ТОПЧІЙ

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =