Поет Артем Полежака потрапив у біду

23 вересня поет Артем Полежака потрапив до харківської лікарні із травмою голови. Про це повідомляють друзі поета у соцмережах.

“Трапилося неприємне, – написав на своїй сторінці у Фейсбуку брат поета, Дмитро. – Схоже, що в ніч на понеділок, після поїздки в АТО, а потім до батьків у село, Артем не відпочив як слід – присів перекурити на підвіконня і чи послизнувся, чи задрімав – випав із вікна. Тверезий.

Швидку хтось викликав лише через кілька годин, коли посвітлішало. Помазали голову йодом і кинули, як бомжа, на цілий день, навіть не обробивши усі рани. Ми знайшли його у лікарні лише ввечері. Стан нібито стабільний. Прийшов до тями. Всі обстеження, МРТ лише сьогодні, бо без догляду рідних і грошей ніхто палець об палець не вдарить. Як тільки будуть новини – буду писати”.

А кілька днів тому Артем на своїй сторінці у Фейсбуку розмістив інформацію про поїздку на фронт: “Ми повернулися. Це був дуже цікавий і насичений тур із пригодами і несподіванками. За три дні ми дали сім концертів, дуже емоційних і різних. Дякую вам, дорогі мої колеги і рідні по духу люди, за чудове товариство і взаєморозуміння. Ми подарували свято нашим захисникам і собі також”.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”