На дебати Зеленського і Порошенка готові приїхати закордонні глядачі (+відео)

До Національного спорткомплексу «Олімпійський» постійно надходять запити стосовно квитків на дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка як від громадян України так і з-за кордону. Зокрема, громадяни Німеччини та Великої Британії готові приїхати до Києва, щоб подивитися на цю публічну дискусію.

«Станом на сьогодні жодних заявок на 19 квітня НСК «Олімпійський» не отримував ні від комерційних структур, ні від інших. Дата вільна. Якщо говорити про підготовку до дебатів, то заявку на проведення можуть подавати два суб’єкти: ЦВК або Суспільне телебачення. На сьогодні ми не отримали офіційного звернення ні від одного, ні від іншого суб’єкта», — говорить заступник директора НСК «Олімпійский» Віктор Анісімов, повідомляє Громадське.

Він додав, що «Олімпійський» забезпечуватиме виключно технічні умови проведення дебатів: світло, сигнал, чистота тощо. Організацією займатиметься НСТУ.

Анісімов також зазначив, що наразі неможливо назвати суму проведення дебатів, оскільки вартість вираховують від вимог, які висуває організатор. Він додав, що НСК знадобиться щонайменше 2-3 дні на організацію заходу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *