Через пожежу в одеській психіатричній лікарні розслідують службову недбалість

Через смертельну пожежу, яка сталася в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я, розслідують службову недбалість.

Про це повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пожежі у психологічному центрі, передає УНН.

“Спільно з Державним бюро розслідувань до ЄРДР внесена стаття 367 частина 2 – службова недбалість, що призвела до особливо тяжких наслідків”, – зазначив Жученко.

Він повідомив, що, крім цього, до Єдиного реєстру досудових розслідувань наразі внесені кримінальні провадження за статтями КК України: 270 – порушення встановлених законодавством правил пожежної безпеки, 194 – умисне знищення майна загально небезпечним способом, внаслідок якого загинули люди, 115 – умисне вбивство.

“Одразу поясню, чому вона була внесена до ЄРДР: оскільки працівниками МНС підтверджено факт занесення джерела вогню зовні, то навіть якщо неумисно, людина, яка залишила це джерело, мала розуміти, що тут знаходяться люди, що це могло, і привело, до таких наслідків”, – пояснив Жученко.

Нагадаємо, в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я, де вночі трапилася смертельна пожежа, слідчі проводять обшуки у трьох службових кабінетах.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *