Ворожі обстріли регіонів. Подробиці

Рашисти у ніч на 6 травня інтенсивно обстрілювали Луганську й Донецьку області, менш інтенсивно – Харків, у Дніпропетровській області був ракетний удар по Покровській громаді та обстріл двох сіл, ввечері 5 травня був ракетний удар по Очакову в Миколаївській області.

Зокрема, на Дніпропетровщині від обстрілів, на щастя, ніхто непостраждав – ракета впала у полі. У Харкові протягом доби була також обстріляна Салтівка – поранено п’ятьох мирних мешканців. У Лозовій одна людина загинула.

У четвер ввечері ворожі снаряди потрапили в АЗС на Луганщині, а також у залізничне господарство Сєвєродонецького “Азоту”.

16 разів ординці відкривали вогонь по житлових кварталах та об’єктах інфраструктури. Пошкоджено 12 будинків, електропідстанція, комплекс торговельних споруд. Двоє загиблих.

У Краматорську пошкоджено 32 багатоповерхівки, поранено 25-ох людей. Крім житлових кварталів, орда активно атакує ракетами промислові об’єкти міста (обстріли вночі і під ранок).

Не припиняються й обстрілів Авдіївського коксохімічного заводу.

Також обстріляли селище Нью-Йорк, а з п’ятої ранку активізували обстріли Світлодарської громади.

Херсонщина: ситуація в області залишається складною, вибухи та обстріли… Окупанти продовжують бойові дії та мародерства на території Херсонщини.

Миколаївщина: в четвер після 16-ї години був “приліт” у Очакові на об’єкти інфраструктури. За попередніми даними, постраждалих немає.

 

Світлана

Редактор “Українського репортера”