В Україні загинув ще один американський доброволець – Стівен Забельський

Під час бойових дій в Україні 15 травня загинув 52-річний американський доброволець Стівен Забельскі у боях у Запорізькій області.

Про це повідомляє The Washington Post.

Американський військовий, який добровільно став на захист України, загинув під час бойових дій у селі Дорожнянка Запорізької області. у The Rolling Stone з посиланням на слова товариша по службі Стівена Забельські написали, що загиблий був ветераном армії США і підірвався на міні.

Стівен Забельскі більшу частину життя прожив у Нью-Йорку, а потім переїхав до Флориди й там працював на будівництві. Він був учасником іноземного батальйону, а саме загону “Россомахи”, який складався з 12 чоловіків: поляк, канадець, британець і 8 американців.

Забельські став щонайменше другим американцем, загиблим в Україні на війні. Наприкінці квітня повідомлялося про загибель в Україні американського громадянина Уіллі Джозефа Кенсела.

У складі Інтернаціонального легіону оборони України служать представники 55 країн. Серед добровольців у підрозділі найбільше громадян США й Великої Британії. Далі – поляки й канадці, представники країн Балтії та північних країн, зокрема Фінляндії.

Читайте також: 

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”