Анджеліна Джолі опублікувала фото уламка ракети, який їй подарувала дівчинка у Львові

Анджеліна Джолі поділилась враженням від поїздки в Україну та опублікувала світлину, на якій зображений уламок ракети, що влучила у Львів.

Фотографію Анджеліна Джолі опублікувала в Інстаграмі.

«Коли я була у Львові кілька днів тому, мені показали „особливий камінь“, знайдений маленькою дівчинкою. Маленька дівчинка, яка знайшла його, не розуміла, що камінь, з яким вона гралася, насправді був уламком бомби», — пише акторка.

Вона зазначає, що дитину міг привабити уламок. Водночас такі уламки часто стають причиною поранень дорослих та малечі, яку обстрілюють. Джолі зазначила, що це надзвичайно складно для дитячого здоров’я та психіки.

«У багатьох дітей, яких я зустріла під час вибуху на вокзалі в Краматорську, нещодавно видаляли уламки — це важкий і болісний процес. Фрагменти, близькі до життєво важливих органів, були занадто небезпечними для видалення, і вони залишилися всередині деяких дитячих тіл», — додає посол доброї волі в ООН.

Вона зазначила, що щоденна боротьба за припинення війни, такої, як зазнала Україна, зменшує кількість вбитих, поранених, переміщених та травмованих.

Редакція

Редакція “Українського репортера”