Омбудсмен Денісова має бізнес в анексованому Криму? (+відео)

Новопризначена Уповноважена Верховної Ради України з прав людини (Омбудсмен) Людмила Денісова контролює низку компаній в анексованому Криму. Про це повідомляє Bihus.Info.

До анексії півострова Росією Денісова володіла 25% будівельної компанії “Крымжелезобетон”. 12 січня 2015 року цю компанію перереєстрували в окупованому Сімферополі на російську податкову за законодавством РФ і тепер вона сплачує податки до бюджету держави-агресора.

Засновником “Крымжелезобетону” в Єдиному держреєстрі юросіб РФ значиться українське ТОВ “Тріора”, 25% статутного капіталу якого внесла Денісова. Серед засновників “Тріори”  ще два екс-нардепи від партії “Батьківщина” Сергій Веліжанський та Андрій Сенченко.

Доньки Омбудсмена – Олена Титаренко й Олександра Квітко – зазначі серед засновників п’яти кримських компаній.

У листопаді 2014 року в Криму перереєстрували компанію “Севастопольмарінсервіс”, співвласницею якої значиться старша донька Людмили Денісової Олена Титаренко. Також вона має частку в кримських ТОВ “Промтекстиль”, “Бизнес Альянс” і “Дигаймер” (виробництво тканин, будівництво й оренда нерухомості).

Молодша донька Денісової Олександра Квітко володіє половиною ТОВ “Фирма Д.Э.В” (здача в оренду нерухомості).

І ПАТ “Кримзалізобетон”, і “Тріора”, і ТОВ “Севастопольмарінсервіс” є в електронній декларації Денісової за 2015 і 2016 роки. Також там зазначено ТОВ “Асторія-Сіті” (12,5%), обслуговуючий кооператив “Батилиман” (25%), ТОВ “Гуматекс ЛТД” (25%), ТОВ “Машинобудівний завод “Автоливмаш” (12,5%), ТОВ “Торговий дім “Кримзалізобетон” (25%) і ТОВ “Гуматекс Балтия” (25%).

Омбудсмен заявляє, що всі її кримські активи націоналізовані, тому ані вона, ані її родичі, бізнесом на анексованому півострові не займаються.

У 2015 році Омбудсмен взяла в ПАТ “АБ “УКРГАЗБАНК” кредит у розмірі 23,91 млн грн. У 2016 році вона сплатила за відсотками за цим боргом 5,5 млн грн. Ще 12 млн грн позичила в 2016 році у Ніни Анкудінової.

Людмила Денісова була народним депутатом 5-го, 6-го і 7-го скликань Верховної Ради від ВО «Батьківщина» і 7-го – від “Народного фронту”.

Вона двічі була міністром соціальної політики: в уряді Юлії Тимошенко (2007-2010 рр.) і в уряді Арсенія Яценюка (27 лютого – 2 грудня 2014 року).

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *