Військова операція на Донбасі: чого очікують українці

39% українців уважають, що військова операція ЗСУ стане ефективним способом урегулювання конфлікту на Донбасі. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного компанією GFK Ukraine на замовлення об’єднання «Кальміуська група», повідомляє Укрінформ.

Протилежної думки дотримуються 32% респондентів.

Аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Марія Золкіна, презентуючи дослідження, окреслила таку тенденцію: що ближче до лінії фронту, то більше українців вважає, що військова операція погіршить ситуацію.

У Західному та Центральному регіонах військову операцію вважають ефективною 44% опитаних, на Півдні цей показний становить 38%, на Сході – 30%, а в контрольованих урядом районах Донецької та Луганської областей – 23%.

Водночас по всій країні переважна більшість громадян – 75% – передбачає, що протягом 2018 року конфлікт залагоджуватимуть у мирний спосіб: шляхом пошуку діалогу та переговорів. Посилення військових дій очікують лише 19% респондентів.

Дослідження проводилося в усіх областях за винятком непідконтрольної частини Донецької та Луганської областей, а також АР Крим. Опитано 1975 осіб.

 

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =