Яна Беломоїна – володарка Кубка світу–2017 з маунтінбайку

Титул найкращої велогонщиці в дисципліні крос-кантрі українка виграла достроково.

Чергову перемогу талановита українська велосипедистка здобула на змаганнях у Канаді. Це дозволило Яні набрати 1050 балів у загальному заліку Кубка світу з олімпійської дисципліні маунтінбайк крос-кантрі.

Незважаючи на те, що попереду на спортсменок чекає ще один етап, вже сьогодні Беломоїна стала недосяжною для конкуренток. В активі Лінди Індерганд, яка йде другою у загальному заліку, всього 655 балів. І в неї немає жодних шансів наздогнати Яну.

Таким чином наша велосипедистка достроково завоювала перемогу у Кубку світу. Нагадаємо, як уже повідомляв «Український репортер», нещодавно Яна Беломоїна стала чемпіонкою Європи у цій же дисципліні.