“Хімічив” з паливом: заступника міністра оборони затримали за підозрою в корупції

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура за підозрою в розтраті державних коштів під час закупівлі палива для війська затримала заступника міністра оборони України та директора департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів міністерства. Сума збитків державі – понад 149 млн грн.

“На початку 2016 року Комітет із конкурсних торгів МОУ організував процедуру відкритих торгів на закупівлю рідинного палива. За результатом торгів 26 квітня 2016 року Комітет за 14 лотами затвердив до оплати пропозиції одного з учасників торгів як найбільш економічно вигідні. 13 та 18 травня 2016 року між МОУ та переможцем конкурсних торгів було укладено 14 договорів про постачання палива для техніки спеціального призначення за рахунок коштів Державного бюджету України на загальну суму понад 1 млрд грн”, – повідомляє НАБУ.

У червні-серпні 2016 року за відсутності будь-яких правових підстав замовник (Міністерство оборони) та постачальник уклали низку додаткових угод, за якими ціна палива зросла на 16%. З урахуванням цього комерційному підприємству, яке постачало паливо, додатково перераховали з бюджету 149 млн 339 тис. грн.

Слідство триває, встановлюються всі співучасники злочинної оборудки, вирішується питання про обрання  щодо затриманих запобіжного заходу, повідомляє НАБУ.

Міністерство оборони визнало факт корупції у своїх лавах, однак імен затриманих не називає: “Міністерство оборони підтверджує, що стосовно одного із заступників міністра оборони та керівника Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів оборонного відомства проводяться слідчі дії”.

За деякими даними, антикорупційні детективи взяли заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Ігоря Павловського.

“Джедаї йдуть в атаку! Затримання і кримінальна справа пов’язані з компанією “Трейд Коммодіті”, за якою стоїть партнер і сусід Грановського по офісу Адамовський. Конкретний удар під дих корупційній гідрі Порошенко-Кононенко”, – так прокоментував гучне затримання у лавах нашої армії нардеп Сергій Лещенко.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + eight =